KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 12894617

nr 1289 4617

Johan Oscar Cantzler

(1844-1921)

Akvareller, 4 st, Johan Oscar Cantzler (1844-1921), Stockholmsmotiv, monogramsignerade

Kondition: (några ej sign)

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 18 november 2019
kl 19:21:28